"Miláčku, ty jsi překvapil!"...pánové, chcete tuto větu slyšet i týden po svatém Valentýnu? Zastavte se ve Vinotéce Tašner a vyberte si z naší valentýnské kolekce vín. Odměna bude jistě sladká😊

Poslední víno z edice Svatomartinských vín máme k prodeji oblíbený Modrý Portugal, barvy jasně rubínové. Vůně černých přezrálých třešní a borůvek. Chuť jemná sametová. Servírujeme k dozlatova pečené kachně po staročesku plněné jablky s červeným a bílým zelím s bramborovým knedlíkem. Na fotografii můžete vidět naši kompletní nabídku mladých vín.

Dále vám ještě můžeme nabídnou z edice Svatomartinských vín Zweigeltrebe, světle růžové barvy, s vůní čerstvých lesních jahod. Chuť příjemná, ovocitá s temperamentní kyselinkou. Doporučujeme podávat k pečeným drůbežím prsům se slaninou ve švestkové omáčce.

V našich lednových příspěvcích vám nabídneme ještě posledních pár lahví Svatomartinských vín za akční výprodejovou cenu. Dnešní příspěvek bude patřit oblíbené odrůdě Veltlínské červené rané, zelenkavožluté barvy, vůní s tóny zralé broskve. Vyzkoušejte s kombinací dýňového krému s praženými semínky.

Rádi bychom vám poděkovali za vaši přízeň v letošním roce😊 a s přáním klidných vánočních svátků 🌲 a šťastného Nového roku 🌠. Ať vás neopouští síla, optimismus a zdravý duch.
Za celý tým Vinotéky Tašner.